úvodní strana
3D brýle
stereo prohlížečky
stereo fotoaparáty
stereo objektivy
3D pohlednice
nástavce na stativ
literatura
software
3D on-line SHOP
3D fotogalerie
3D projekty
odkazy
obchodní podmínky
kontakt
 

stereophotography
 
 

 
 

Obchodní podmínky


Objednávky
Všechny objednávky telefonické, písemné, či uzavřené v našem E-shopu jsou závazné. Převzetí objednávky bude následně potvrzeno odpovědí na e-mailovou adresu. Tato zpráva bude obsahovat i informace o celkové ceně objednávky a termínu dodání.

Pokud provedete storno objednávky do 24 hodin považujeme objednávku za zrušenou. Storno můžete poslat e-mailem případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést Vaše jméno, e-mail a popis objednaného zboží.

Dodací podmínky a způsob doručení
Zboží je dodáno zákazníkovi poštou. Náklady za balné a poštovné jsou uvedeny v pravidlech objednávek. Zásilky jsou doručeny zpravidla do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem. Při větších objednávkách přesahujících běžné možnosti České pošty je nutná individuální dohoda.
Lhůta dodání zboží je maximálně 14 dní. U výrobků vedených skladem je do 4 dnů (většinou dříve). V případě, že dodávka zboží si vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání informován e-mailem v nejkratším termínu. V případě zvláštních přání zákazníka je lhůta dodání závislá na výrobci (např. potisk brýlí atd.)
Slovenská republika
Zásilky do Slovenské republiky budou zasílány prostřednictvím České pošty, dobírkovým balíkem, nebo doporučenou zásilkou.

Způsob placení
dobírkou: Zboží je odesláno běžným dobírkovým balíkem. K ceně se připočítávají náklady za expedici ve výši 100,-Kč
V případě nevyzvednutí zásilky, řádně objednaného zboží, zasíláme výzvu k úhradě nákladů spojených s odesláním včetně manipulačního poplatku ve výši 150,-Kč !
(Na Slovensko zasíláme zboží pouze po předchozí úhradě na účet)
úhrada na účet: Zboží je odesíláno doporučenou zásilkou nejpozději následující pracovní den po připsání částky na náš účet v ČSOB. U platby je nutné uvést variabilní symbol, který obdržíte společně s ostatními údaji v potvrzení převzetí objednávky od administrátora. K ceně se připočítávají náklady za expedici ve výši 46,-Kč. (poštovné na Slovensko se vypočítává dle aktuálního ceníku České pošty)
v hotovosti: Brýle si lze vyzvednout i osobně po předchozí dohodě v Berouně u Prahy (viz kontakt)

Reklamační řád
Naše záruční podmínky se plně řídí příslušnými ustanoveními. V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu tridakt@email.cz. Případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže.
Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele.
Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího.
Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.
Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem. Pokud výrobce poskytuje záruku delší je uvedena u zboží v katalogu.

Vrácení zboží
Ze zákona je možné zboží nepoškozené a v původním obalu do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. My vám tuto možnost samozřejmě nabízíme také. Po zpětném obdržení zboží vám vrátíme peníze v plné výši ceny. Peníze jsou vráceny do 14 dnů po obdržení vráceného zboží a to bezhotovostním převodem na účet zákazníka.

 
Dlužníci - černá listina
Vyhrazujeme si právo zveřejnit kontaktní údaje všech dlužníků na černé listině po celou dobu trvání dluhu. Zde zveřejníme jak firmy, které nám včas neproplatí fakturu a nereagují na naše výzvy, tak i osoby které po uzavření ze zákona závazné objednávky nevyzvednou dobírku a následně pak odmítnou uhradit škodu, která nám vznikne na nákladech spojených s vyřízením takové objednávky.

  

     

 

TOPlist